RSS Feed

Ogrzewacz gazowy na taras

14 czerwca 2019 by plecto

Ogrzewacz gazowy na taras

Latem przyjemnie jest posiedzieć wieczorem w ogrodzie czy na tarasie. Coraz częściej nawet latem wieczory są bardzo chłodne. Rozwiązaniem dla osób, które nie chcą owijać się w koce czy siedzieć w swetrze może stać się ogrzewacz gazowy. Specjalny ogrzewacz tarasowy sprawdzi się nie tylko w chłodne, letnie wieczory. Doskonale spełni swoją rolę także jesienią, a nawet zimą.

Zalety ogrzewacza gazowego

Ogrzewacz gazowy jest zasilany gazem z butli. Nie wymaga więc wykonywania żadnego dodatkowego przyłącza. Można go stosować nawet tam, gdzie nie ma dostępu do gazu ziemnego. Na rynku dostępne są urządzenia o bardzo różnej mocy; w efekcie sprawdzą się do ogrzewania zarówno dużych, jak i małych kącików wypoczynkowych czy tarasów. Atrakcyjny wygląd sprawia, że ogrzewacz gazowy pełni jednocześnie dwie funkcje: praktyczna i dekoracyjną. 11-kilogramowa butla na gaz została sprytnie ukryta w obudowie ogrzewacza. Podczas pracy ogrzewacz nie emituje żadnych przykrych zapachów. Jest urządzeniem, które pracuje bardzo cicho nie emitując żadnych dźwięków. Poza tym pracujący ogrzewacz nie pogarsza cyrkulacji powietrza. Nie można się też poparzyć płomieniami – nie ma do nich bezpośredniego dostępu.

Bezpieczeństwo użytkowania

Wspomnieliśmy już, że użytkownicy nie mają bezpośredniego kontaktu z płomieniami. Ale to nie jedyne rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo użytkowania. Zadbano również o to, aby ogrzewacz gazowy został wyposażony w specjalny zawór antyprzechyłowy. Dzięki temu rozwiązaniu w sytuacji, gdy dojdzie do przewrócenia się ogrzewacza, zawór natychmiast odetnie dopływ gazu do sterownika. Spowoduje to wyłączenie płomienia. Przed niekontrolowanym wyciekiem gazu chroni manualny, wysoko zaawansowany sterownik.

Tarasowy ogrzewacz gazowy to nowoczesne rozwiązanie polecane do ogrodów, na tarasy i balkony. Interesujący design sprawia, że jest to urządzenie nie tylko praktyczne. Staje się także niebanalną dekoracją. Ogień jest widoczny z czterech stron. Ogrzewa i jednocześnie oświetla przestrzeń. Ogrzewacze dostępne są na stronie: https://kratki.com/sklep/pl/category/30/urzadzenia-gazowe/32/ogrzewacze-gazowe

Podobne wpisy:


Brak komentarzy »

No comments yet.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.