RSS Feed

Moda – co warto wiedzieć na jej temat?

19 grudnia 2017 by plecto

Moda – co warto wiedzieć na jej temat?Komponując swoją garderobę powinniśmy robić to jak najbardziej świadomie. Warto zadbać, aby wszystkie rzeczy jakie kupujemy pasowały do naszej figury oraz urody. Dzięki temu zawsze będziemy czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Unikniemy ciuchów, które tylko będą zajmować miejsca, a my nawet ich nie założymy.

Na zakupach zwrócić uwagę

Podstawa to rozmiar, który jest dobrze dobrany. To on sprawia, że ubrania podkreślają nasze ciało i sprawiają, że wygląda jeszcze lepiej. Na wszelkie wahania wagi powinniśmy reagować zmianą zawartości szafy. Dzięki temu niezależnie od stanu naszej figury będziemy prezentować się schludnie. Kolejną kwestią jest świadomie wybieranie właściwych krojów. Powinniśmy rozpocząć od zmierzenia najważniejszych wymiarów naszej sylwetki. Na tej podstawie określimy, jakim jesteśmy typem. Istotne jest, aby zwrócić uwagę zarówno na atuty jak i na wady. Zalety będziemy jeszcze bardziej uwydatniać przez dobrze dobrane ubrani. Jednocześnie wszelkie mankamenty możemy bardzo łatwo ukryć. Wystarczy określić co będzie dla nas właściwe i jaki efekt zamierzamy osiągnąć, a następnie stosować się do tego wybierając rzeczy w sklepie. Koszta wcale nie będą zatrważające.

Przeróbka ubrań

Źle dobrane ciuchy, które już mamy możemy bardzo łatwo przerobić. Wystarczy odrobina kreatywności oraz poświecenie na to odpowiednio dużo czasu. Efekt może być spektakularny. Wszystko zależy tylko od nas. Bardzo pomocne może być również określenie własnej palety kolorystycznej. Powinny znaleźć się na niej lubiane przez nas barwy. Jednak powinniśmy zwrócić uwagę również na odcień skóry i typ urody. Może to być doskonałą wskazówką i w ten sposób dowiemy się jakie odcienie są dla nas najlepsze. Za każdym razem powinniśmy dążyć do podkreślania swojego piękna oraz ukrywania ewentualnych wad, które posiada każdy człowiek. Jednak nie każdy jest w stanie samodzielnie określić jakie modele będą najlepsze w jego przypadku. Należy skorzystać wtedy z pomocy profesjonalnej stylistki. Znacznie ułatwi to cały proces i z pewnością pozwoli zaoszczędzić wiele czasu.

Podobne wpisy:


Brak komentarzy »

No comments yet.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.