RSS Feed

Pudełka kartonowe z nadrukiem

12 stycznia 2018 by plecto

Pudełka kartonowe z nadrukiem W ofercie firmy znajdziesz pudełka produktowe z wieczkiem. Takie pudełka kartonowe dostępne są w sześciu rozmiarach, więc nie musisz się martwić, że zamówisz małe pudełko, do którego nic nie będzie pasowało.

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą biżuterii, okularów przeciwsłonecznych czy akcesoriów do telefonów komórkowych, to takie pudełka idealnie się na to nadają.

Z nadrukiem albo bez

Jeżeli, jednak prowadzisz piekarnię, to wysyłając, chociażby ciastka, możesz je spakować w eleganckie pudełko produktowe i nie martwić się, że w trakcie transportu się popsuje. Do swoich pudełek kartonowych produktowych możesz zamówić również nadruk. Wtedy Twoje pudełko będzie wyglądało bardziej wiarygodnie i będąc na sklepowej półce przyciągnie większą ilość klientów. Pudełka z nadrukiem pod wysyłkę sprawią, że Twoja firma zyska większe uznawanie na rynku. Swoje pudełko możesz zamówić z kolorowym nadrukiem, który będzie widniał na zewnątrz pudełka bądź też w środku. Możesz zamówić nadruk w kolorze kartonu, z którego będzie ono wykonane. Tak naprawdę, to do ciebie należy decyzja, czy wybierasz jeden kolor pod nadruk, czy może tym nadrukiem będzie ukryta jakaś wiadomość.

Zostań kreatorem!

Twoja kreatywność dla firmy ma znaczenie. Nadruk na pudełku kartonowym będzie bardzo wyrazisty, co sprawi, iż wzrok klienta skupi się na nim. Jednakże, jeżeli w pudełkach wysyłasz żywność, to najlepiej jak środek pudełka będzie pozostawał bez nadruku. O ile same pudełko zaprojektujesz w kreatorze, o tyle jego wnętrze stworzysz w wykrojniku, który również dostępny jest online na stronie firmy. Wiedz, że bezpośrednio w kreatorze online stworzysz tylko wersję klasyczną pudełka kartonowego, zaś, jeżeli chcesz pudełko z wieczkiem, to już tylko wykrojnik Ci pomoże.

Podobne wpisy:


Brak komentarzy »

No comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *