RSS Feed

Dulux Family Zone

22 lutego 2016 by plecto

Kiedy to poruszamy temat aranżacji wnętrz możemy sami na własna rękę wpłynąć na wizerunek naszego mieszkania, mniej, lub więcej w nim zmieniając. Ale też istnieje możliwość skorzystania z pomocy specjalistów określanych mianem architektów wnętrz.

Co ciekawe z pomocy tychże specjalistów korzystają różni producenci, którzy to w ramach konsultacji przygotowują niektóre produkty właśnie pod względem aranżacji, architektury wnętrz. Natomiast jeśli interesują Was farby do drewna zapraszamy do artykułu : https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/jak-malowac-drewniane-podlogi

Rodzaje farb

Z ich pomocy skorzystała też firma Dulux. Co prawda farby produkowane są tu przez producenta, używającego przy tym konkretnych surowców i w oparciu o konkretne receptury, ale dzięki wizjonerom, jakimi to mogą być tacy architekci można było stworzyć kolory uniwersalne pasujące do wielu pomieszczeń, przy zachowaniu też odpowiedniego natężenia konkretnej barwy. Tu najbardziej trafnym przykładem, nieco wyjaśniającym istotę sprawy będzie na pewno farba Dulux Family Zone. Mówimy tutaj o lateksowej emulsji przeznaczonej do ścian i sufitów. Jest to farba matowa. Tu warto dodać, że farby Dulux to najczęściej właśnie produkty o zabarwieniu matowym, czasem też satynowym. Istotą wyprodukowania tejże formuły była troska o bezpieczeństwo użytkownika tak przebywającego w pomieszczeniu pokrytym tą farbą, jak i tego, który maluje powierzchnie i nie jest narażony na wdychanie szkodliwych substancji chemicznych, takich jak choćby woń rozpuszczalnika. W pewnym stopniu mówimy tutaj o farbie ekologicznej, która to właśnie nie zawiera i nie wymaga wykorzystywania wspomnianego tu rozpuszczalnika. Produkt ów ma ledwie wyczuwalny zapach i pozbawiony jest tak zwanych lotnych związków organicznych.

Gotowe kolory farb

Wielu producentów produkuje białe farby i dodatkowo różnego typu barwniki, gdy w przypadku opisywanych tu farb mówimy o tak bogatej palecie barw, iż żadne barwniki nie są nam potrzebne. Co do kolorów i odcieni Family Zone to tutaj wspomniani architekci wnętrz doradzali w odpowiednim doborze kolorów, mając na uwadze to, że farba ta w zamyśle ma być przeznaczona do takich pomieszczeń, jak salony, sypialnie, czy też pokoje dziecięce.

Podobne wpisy:


Brak komentarzy »

No comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *